RG EkspertRG Ekspert

RG Ekspert har et stort volum av anleggsmaskiner fra 1-25 tonn og et bredt utvalg av bygg- og anleggsutstyr. En moderne maskinpark med 3000 leieobjekter gjør oss til en leverandør som kan levere komplette og fleksible løsninger til våre kunder. Vi har avdelinger i Oslo, Bærum, Drammen, Hønefoss, Skedsmo, Hamar og Trondheim.

Utstyrspark

Vi levere maskiner og utstyr innenfor følgende kategorier:

  • Anleggsmaskiner
  • Byggmaskiner
  • Brakker
  • Elektro
  • Lifter
  • Teleskoplastere
  • Sikringsutstyr
  • Containere
  • Park- og hagemaskiner
  • Rengjøringsmaskiner
  • Varme og tørk

Detaljert oversikt finner du i produktkatalogen til Rental Group.

Foretrukken partner

Sammen med våre kollegaer i RG Machine, RG CraneRG Tunnel, RG Mobility, RG Service og RG Trading kan vi tilby komplette og fleksible løsninger.

 

Ring oss på: 64 87 94 90

Hovedkontor

Rental Group Ekspert AS
Org.nr: 913 534 050
Adresse: Berghagan 10, 1405 Langhus
E-post: ekspert@rentalgroup.com
Telefon: +47 64 87 94 90
Lars-Petter Ulvesli

Lars-Petter Ulvesli
Daglig leder RG Ekspert
lars-petter.ulvesli@rentalgroup.com
+47 976 37 553

Thomas Nikolaisen

Thomas Nikolaisen
Selger
thomas.nikolaisen@rentalgroup.com
+47 982 10 446

Espen Mamen

Espen Mamen
Prosjektleder
espen.mamen@rentalgroup.com
+47 973 42 207

Kjell Sæter

Kjell Sæter
Forretningsutvikler
kjell.saeter@rentalgroup.com
+47 920 32 445

Cathrine Sørlie

Cathrine Sørlie
HR-leder
cathrine.sorlie@rentalgroup.com
+47 908 13 522

Anette Skogsrud

Anette Skogsrud
Kontorleder
anette.skogsrud@rentalgroup.com
+47 950 43 197

Avdeling Langhus

Adresse: Berghagan 10, 1405 Langhus
Telefon: +47 64 87 94 90
Håvar Aarseth

Håvar Aarseth
Avdelingsleder Langhus/Romerike
haavar.aarseth@rentalgroup.com
+47 950 50 398

Håkon Wolmersen

Håkon Wolmersen
Kundebehandler

+47 64 87 94 90

Avdeling Innlandet

Adresse: Elvesletta 24, 2323 Ingeberg
Telefon: +47 64 87 94 90
Truls Dahlen

Truls Dahlen
Avdelingsleder Innlandet
truls.dahlen@rentalgroup.com
+47 415 81 321

Kristoffer Dahlen

Kristoffer Dahlen
Selger
Kristoffer.dahlen@rentalgroup.com
+47 414 56 123

Tom Arne Linnerud

Tom Arne Linnerud
Utleiekoordinator
tom.linnerud@rentalgroup.com
+47 476 32 769

Avdeling Ringerike

Adresse: Hensmoveien 8, 3516 Hønefoss
Telefon: +47 64 87 94 90
Marius Haugen

Marius Haugen
Avdelingsleder Ringerike
marius.haugen@rentalgroup.com
+47 476 50 918

Martin Tangen

Martin Tangen
Utleiekoordinator

+47 64 87 94 90

Avdeling Bærum

Adresse: Ringeriksveien 175, 1339 Vøyenenga
Telefon: +47 64 87 94 90
Espen Wang

Espen Wang
Avdelingsleder Bærum
espen.wang@rentalgroup.com
+47 957 09 053

Bengt Høstmark

Bengt Høstmark
Kundebehandler

+47 64 87 94 90

Avdeling Drammen

Adresse: Dråpen 23, 3036 Drammen
Telefon: +47 64 87 94 90
Harald Prøis

Harald Prøis
Avdelingsleder Drammen
harald.prois@rentalgroup.com
+47 917 90 972

Joachim Gill

Joachim Gill
Kundebehandler
joachim.gill@rentalgroup.com
+47 980 71 688

Avdeling Romerike

Adresse: Industriveien 22A, 2020 Skedsmokorset
Telefon: +47 64 87 94 90
Håvar Aarseth

Håvar Aarseth
Avdelingsleder Langhus/Romerike
haavar.aarseth@rentalgroup.com
+47 950 50 398

Trond Kvinge Hansen

Trond Kvinge Hansen
Driftsleder
trond.hansen@rentalgroup.com
+47 64 87 94 90

Avdeling Trondheim

Adresse: Magnus Lagabøters veg 8, 7047 Trondheim
Telefon: +47 41 10 30 50
Kai Meedby

Kai Meedby
Avdelingsleder Trondheim
kai.meedby@rentalgroup.com
+47 954 81 220

Roger Andresen

Roger Andresen
Selger
roger.andresen@rentalgroup.com
+47 930 36 437

Einar Meedby

Einar Meedby
Utleie- og Salgskoordinator

+47 41 10 30 50