RG MobilityRG Mobility

RG Mobility er en av Norges største aktører på langtidsutleie av yrkesbiler til bygg- og anleggsbransjen. Med over 1200 kjøretøy tilbyr vi spesialtilpasset mobilitet til prosjekter. Fleksibelt og enkelt.

Bedrifters transportbehov varierer ut i fra oppdragsmengde, varighet på prosjekter og andre forhold som påvirker behovet for type og antall kjøretøy. RG Mobility har løsninger som ivaretar de ulike behovene.

Noen av våre produkter

  • Elektrisk varebil
  • Elektrisk planbil
  • Pick up
  • Varebil
  • Planbil
  • Servicebil
  • Mannskapsbil
  • Administrasjonsbil
  • Tunnelbil
  • ADR-bil
  • ADR-tilhenger
  • Tipphenger

Foretrukken partner

Sammen med våre kollegaer i RG Machine, RG Crane, RG Tunnel, RG Ekspert, RG Service og RG Trading kan vi tilby komplette og fleksible løsninger.

Se vårt utvalg av yrkesbiler.

Rental Group Mobility AS
Org.nr: 992 110 465
Adresse: Heggenveien 11, 3370 Vikersund
Postadresse: Postboks 73, 3371 Vikersund
E-post: mobility@rentalgroup.no
Telefon: +47 970 03 001
Bernt Andre Engøy

Bernt Andre Engøy
Daglig leder RG Mobility
bernt.engoy@rentalgroup.no
979 85 775

Cato Karlsen

Cato Karlsen
Salgs- og markedssjef
cato.karlsen@rentalgroup.no
970 03 001

Christine Presthaug

Christine Presthaug
Operativ Salgsansvarlig
christine.presthaug@rentalgroup.no
+47 915 71 827

Thomas Kastad

Thomas Kastad
Operativ Salgsansvarlig
Thomas.Kastad@rentalgroup.no
+47 412 23 545

Tor Skurdal

Tor Skurdal
Logistikk- og utviklingsleder
tor.skurdal@rentalgroup.no
+47 900 52 749

Silje Stokke Kotonski

Silje Stokke Kotonski
Økonomileder
silje.kotonski@rentalgroup.no
+47 470 12 606

Pål Wilthil

Pål Wilthil
Bilansvarlig
paal.wilthil@rentalgroup.no
+47 975 55 035